MENU
Jesteś tutaj: WYSYŁKA TOWARU

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy do 72 godzin  (nie wliczając sobót, niedziel i dni ustawową wolnych od pracy) od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku lub o informacji o przesyłce Pobraniowej. Wysyłke realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich INPOST,, DPD, GEIS

Koszt wysyłki jest uzależniony od wagi i wielkosci paczki, dlatego przy zakupie z kilku ofert proszę o kontakt w sprawie  ustalnia wspólnego kosztu wysyłki.

 przy zakupie z kilku ofert proszę o kontakt w sprawie  ustalnia wspólnego kosztu wysyłki.

Z moich obserwacji wynika że 90% przesyłek dociera na drugi dzień, natomiast wysyłka wytłaczanek z poprawnie złożonych zamówień do godziny 9:00 stanowi około 95% zamówień (oczywiście dotyczy dni roboczych). Zdarz się czasami że z różnych przyczyn kurier nie odbierze paczek.

 

Odbiór osobisty możliwy jest z dwóch miejsc. Miejsce odbioru należy uzgodnić przed zakupem telefonicznie 608 026 625. ARKO Magazyn główny 09-150 0siek 17, lub w Pruszkowie przy ulicy prusa10 m.32  po17-tej, proszę zawsze dzwonić przed wizytą.

Uwaga,

-Przy zakupie wytłaczanek więcej niż jeden komplet proszę o telefoniczny kontakt w sprawie ustalenia wspólnego kosztu wysyłki.

-Koszt wysyłki słoików i butelek ustalamy indywidualnie, proszę się kontaktowć telefoniczni 608 026 635

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl